Misja

Misją naszej firmy jest połączenie najnowocześniejszych technologii w metrologii przemysłowej z doświadczeniem inżynierskiem tak aby poprzez bliską współpracę z klientem zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

Od powyższych trzech aspektów wzięła swoją nazwę firma TREON:

T - technology - usługi oparte na najnowszych technologiach
R - relations - współpraca z klientem wspólna analiza potrzeb
E - engineering - nasza wiedza i doświadczenie inżynierskie
ON - on-site - czyli na miejscu tam gdzie klient nas potrzebuje

Nasza specjalizacja

Naszą specjalnością jest branża Metrologii Przemysłowej. Świadczymy usługi, w których o sukcesie decyduje:

  • wiedza techniczna dot. pomiarów 3D,
  • doświadczenie zdobyte podczas realizowania projektów,
  • obycie w problematyce zarządzania krytycznymi procesami.

Specjalizujemy się w analizach geometrycznych istniejących obiektów, instalacji i mechanizmów przemysłowych. Świadczymy usługi gdzie o sukcesie decyduje wiedza techniczna, doświadczenie oraz obycie w problematyce zarządzania krytycznymi procesami. W naszych usługach wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia pomiarowe (Laser Tracker) używane do niedawna tylko w laboratoriach firm takich jak: BOEING, NASA, AIRBUS, ALSTOM, GE, VOLKSWAGEN.


Najnowsze technologie w metrologii przemysłowej

Urządzenia takie jak FARO Laser Tracker, FARO Arm - ramiona pomiarowe, Skanery 3D i specjalistyczne oprogramowanie pomiarowe połączone z naszą wiedzą i doświadczeniem co pozwala na uzyskanie precyzyjnych informacji technicznych dla klienta.

Doświadczenie zdobytego podczas realizacji złożonych i problematycznych projektów w branży offshore, energetycznej, chemicznej, stoczniowej, hutniczej, odlewniczej czy motoryzacyjnej.

Nasi inżynierowie dostosowują sposób raportowania do przyjętych w danym zakładzie metod analizy, tak aby specjaliści od strony klienta mogli wykorzystać te informacje w sposób właściwy i efektywny dla prowadzonych procesów inżynierskich.

Wizja i cel:

Naszym celem jest rzetelne realizowanie powierzonych nam zadań. Dużą rolę pokładamy w ciągłym doskonaleniu technik pomiarowych i pomysłowości w realizacji projektów.

Motto:

Precyzyjne usługi poparte doświadczeniem, realizowane zgodnie z oczekiwaniami klienta.